Jedna z najpopularniejszych niemieckich pisarek już 3 czerwca przyjedzie do Polski. Charlotte Link spotka się z czytelnikami z okazji wydania najnowszego thrillera psychologicznego. Wydarzenie odbędzie się we wrocławskim salonie Empik Renoma.

"Złudzenie" (wyd. Sonia Draga) to historia o tym, że poszukiwanie prawdy może wiązać się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. Peter Simon, szanowany biznesmen, człowiek sukcesu, kochający mąż i ojciec znika bez śladu podczas podróży do Prowansji. Jego żona, Laura, zaczyna go rozpaczliwie szukać. We Francji odkrywa zaskakujące fakty, zaprzeczające obrazowi męża, jaki miała do tej pory. Musi pogodzić się ze świadomością, że Peter wcale nie był takim człowiekiem, za jakiego go uważano oraz zmierzyć się z tym, że odkrycie prawdy wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem. 

Charlotte Link pierwszą powieść napisała w wieku 16 lat i od tej pory jej proza cieszy się gigantyczną popularnością. Kilkanaście książek autorki w samych Niemczech sprzedało się w rekordowej liczbie ponad 12 milionów egzemplarzy. O ich niezwykłej popularności świadczą listy bestsellerów, na których znajduje się każda kolejna powieść niemieckiej pisarki. Autorka zasłynęła zarówno dzięki książkom obyczajowym, jak i psychologicznym powieściom w najlepszym sensacyjnym stylu. Przetłumaczone na kilkanaście języków historie trafiają do różnych grup odbiorców i niezmiennie rozbudzają wyobraźnię. Prywatnie Charlotte Link silnie angażuje się w walkę o ochronę zwierząt.

Podczas piątkowego spotkania autorka zdradzi kulisy powstawania najnowszej powieści i opowie o tym, skąd czerpie inspiracje do tworzenia wciągających historii.

 

źródło: materiały prasowe


Data: 
03.06.2016 (piątek), 19:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Charlotte Link we Wrocławiu
Kategoria: 
Tagi: