"Kraniec internetu" – tak swój kanał określa jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce – Quick. Za tym pseudonimem kryje się zaledwie 13-letnia Julka, którą w internecie obserwuje ponad 135 tysięcy fanów. Właśnie wydała swoją debiutancką książkę "Zbychu, Bółka i Spółka" (wyd. Znak). Spotkanie z młodą autorką odbędzie się 15 lutego we wrocławskim salonie Empik Renoma.

W książce "Zbychu, Bółka i Spółka" można znaleźć wszystko to, czym Quick zjednała sobie rzesze internetowych fanów: pełne ciepła i humoru opowieści o rozterkach i problemach nastolatek oraz wspaniałych przyjaciół, z którymi można stawić czoła każdemu wyzwaniu.  

Bohaterką książki Julki jest Quick. Ma najlepszą klasę na świecie, królika Dudusia i mnóstwo szalonych pomysłów. Na co dzień jest normalna, choć ma nietypową alergię: na czekoladę. Po szkole ratuje świat, ale o tym nikomu nie można mówić. Stałym gościem w jej programie jest Zbychu – genialny wynalazca, raper i król każdej imprezy.

Quick – jedna z najbardziej znanych vlogerek w Polsce. Każdy z zamieszczanych przez nią filmików ogląda prawie ćwierć miliona osób. 

 

źródło: materiały prasowe


Data: 
15.02.2016 (poniedziałek), 17:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
YouTube, Bółka i Spółka
Kategoria: 
Tagi: