W nadchodzących dniach Empik Renoma przygotował kilka ciekawych i różnorodnych wydarzeń. Już w najbliższą środę  20 stycznia o godzinie 18.00 w ramach cyklicznych spotkań z Uniwersytetem SWPS odbędzie się wykład doktora Michała Jakubowicza poświęcony wydawnictwu "subPark". W czwartek 21 stycznia o godzinie 18.00 na scenie zagości duet Simplefields tworzony przez Krzysztofa Antkowiaka i Marcina Dormuta. Artyści opowiedzą o kulisach powstawania płyty "Dirt on TV". W Empiku Renoma pojawią się także: przebojowa DJ Wika (22 stycznia), która właśnie wydała swoją biografię - "Jest moc!" oraz autor tekstów największych polskich przebojów - Marek Dutkiewicz (25 stycznia), promujący swoją biograficzną książkę - "Jolka, Jolka pamiętasz?".

ŚRODY Z  UNIWESRYTETEM SWPS - "subPark"

20 stycznia, godz. 18:00

W ramach wykładu omówiona zostanie praca fotograficzna, tekstowa i projektowa nad książką "subPark". Publikacja ta zawiera dziewięć zbiorów fotografii poprzedzonych autorskimi notatkami i eksperymentalnymi scenariuszami. Dr Michał Jakubowicz, wykładowca  SWPS i Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu postara się odpowiedzieć na pytanie czy trzeba teatralnie odtwarzać codzienność, by zauważać w niej absurd?

SIMPLEFIELDS

21 stycznia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Simplefields to duet stworzony przez Krzysztofa Antkowiaka i Marcina Domurata w 2011 roku. W swoim muzycznym debiucie "Dirt on Tv" (Agencja Muzyczna Polskiego Radia) postanowili odwołać się do kultury lat 60 - tych i 70 - tych. Dzięki temu powstała pełna emocji i kontrastów płyta, balansująca gdzieś pomiędzy jazzem, swingiem, soulem, a founkiem. Propozycja dla tych, którzy chcą się przenieść w świat zadymionych klubów i czarnych charakterów rodem z powieści Chandlera i Bukowskiego.

DJ WIKA

22 stycznia, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

"Nie mam czasu na starość!" - tak twierdzi 77 - letnia Wirginia Szmyt znana bardziej bywalcom dyskotek i dancingów pod pseudonimem DJ Wika. W niezwykły osób udaje jej się łączyć pokolenia poprzez muzykę. Zapraszamy na spotkanie z tą nietuzinkową postacią z okazji wydania jej biograficznej książki - "DJ Wika. Jest moc!"  (Wyd. Burda Media), autorstwa Jakuba Jabłonki i Pawła Łęczuka.

MAREK DUTKIEWICZ

25 stycznia, godz. 18:00

"Jolka, Jolka pamiętasz?" to tytuł nie tyle autobiograficznej książki Marka Dutkiewicza, ile zbioru barwnych opowiadań i anegdot o kulisach powstawania największych przebojów PRL - u , podróżach,  ciekawych osobach i zdarzeniach.  Zapraszamy na spotkanie z autorem hitów takich jak: "Windą do nieba", "Szklana pogoda" czy "Za ostatni grosz".

 

źródło: materiały prasowe


Data: 
20.01.2016 (środa), 18:00
21.01.2016 (czwartek), 18:00
22.01.2016 (piątek), 18:00
25.01.2016 (poniedziałek), 18:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Spotkania autorskie w Empiku
Kategoria: 
Tagi: