Autor:

9 i 10 czerwca odbędą się pokazy pracy warsztatowej w ramach projektu teatralnego "Odkluczanie", który prowadzony jest na terenie Zakładu Karnego Nr 1 we Wrocławiu. 

"Odkluczanie" to całoroczny projekt teatralny prowadzony przez artystów Fundacji Jubilo na terenie Zakładu Karnego Nr 1 we Wrocławiu, dofinansowany przez Urząd Miasta Wrocławia i realizowany przy wsparciu Instytutu im. Jerzego Grotowskiego. 

Po pilotażowej sesji projektu w listopadzie 2014 Fundacja Jubilo prowadzi od lutego 2015 regularne spotkania warsztatowe z dwoma grupami osadzonych: mężczyzn i kobiet. 

Pokazy pracy są podsumowaniem pierwszego bloku zajęć i okazją do podzielenia się z publicznością pierwszymi odkryciami, inspirowanymi i czerpanymi z pracy z głosem i ciałem, a także ze spotkań z zaproszonymi gośćmi: artystą capoeira oraz tancerką flamenco.

Wymagana rezerwacja miejsca. W celu uzyskania przepustki na wejście na teren więzienia należy do niedzieli 7 czerwca 2015 przesłać na adres contact@jubiloproject.com następujące dane, wraz z wybraną datą pokazu: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres zameldowania, imiona rodziców, numer dowodu osobistego.

Prowadzenie projektu – Fundacja Jubilo: Agnieszka Bresler, Diego Pileggi, Joshua Doerksen. Współpraca: Simona Sala, Jakub Gontarski, Katarzyna Małecka

Więcej informacji: tutaj

 

źródło: informacja prasowa


Data: 
09.05.2015 (sobota), 13:00
10.06.2015 (środa), 13:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Organizator: 
"Odkluczanie" w Zakładzie Karnym Nr 1
Kategoria: 
Tagi: