Autor:

Koncert, na którym belgijska artystka zaśpiewa również premierowe piosenki z nowej płyty, odbędzie się 27 maja w klubie Eter przy ul. Kazimierza Wielkiego 19.

Selah Sue, która naprawdę nazywa się Sanne Putseys, to gwiazda muzyki soulowej , nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill.

Obdarzona nietuzinkową urodą młoda, urodzona w 1989 roku, Belgijka jest sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy, dzięki swojej płycie zatytułowanej: „Raggamuffin”. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów! Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a! Oczarowany Książę zaproponował Selah supportowanie go w Antwerpii, na co Sue oczywiście przystała.

W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki soul, jak na przykład Nneka. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet w Please). Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat!

Nowa płyta Selah Sue będzie miała swoją premierę 30 marca 2015.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl


Data: 
27.05.2015 (środa), 20:00
Cena: 
90.00 zł
110.00 zł
130.00 zł
140.00 zł
Miejsce: 
Organizator: 
Selah Sue – gwiazda soulu powraca do Wrocławia!
Kategoria: 
Tagi: