Wymiana ubrań, butów i wszelkich dodatków. 13 grudnia, w godz. 11.00-15.00 przyjdź do CK Zamek i weź udział w największym SWAP-ie we Wrocławiu!

Popularne SWAP-y czyli wymiany ubrań na stałe zagościły już w kalendarzy wydarzeń Wrocławia. Jedne z pierwszych wymian odbyły się 7 lat temu w leśnickim Centrum Kultury ZAMEK. Dzisiaj zamkowe SWAP-y są największymi wymianami w mieście, odbywające się co kwartał każdorazowo gromadzą ponad 100 uczestniczek, ponieważ to głównie panie biorą udział w wymianach. 

Podczas wymian obowiązują proste zasady: 

- wymiana może przebiegać zarówno w formie bezgotówkowej, którą preferuje zdecydowana większość wymieniających się oraz w formie gotówkowej - można po prostu wycenić swój ciuch. 

- żelazna zasada wymiany - ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie. 

Podczas wymiany "królują" ciuchy, ale staramy się poszerzać ofertę wystawców, dlatego zapraszamy osoby, które chcą sie wymienić nie tylko ubraniami, ale również: książkami, płytami, albumami etc. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą znaleźć dla siebie coś ciekawego, nawet tych, którzy nie mają nic do zaoferowania, a sami chcieliby coś "upolować". 


Data: 
13.12.2014 (sobota),
Od 11:00 do 15:00
Cena: 
3.00 zł
Miejsce: 
Największy SWAP we Wrocławiu w CK ZAMEK!
Kategoria: 
Tagi: