Autor:
t.love prymityw 2014 trasa

Po refleksyjnym i nostalgicznym Old is gold chłopaki wracają do swojej starej dobrej konwencji dawania czadu. Najpierw trasa reaktywująca T.LOVE Alternative z świetnym koncertem na Cieszanów Rock Festiwal, a teraz wielkie świętowanie 20 urodzin krążka Prymityw. Jest power!

Wydany w 1994 r. Prymityw na zawsze pozostanie płytą wyjątkową, za równo dla zespołu, jak i fanów. Pozostawił takie kąski jak Bóg, czy Potrzebuję wczoraj i potężną dawkę punkowej, pierwotnej energii, która napędzała grupę przez kolejną dekadę. Z racji na kultowość krążka, T.LOVE zdecydowało się na wydanie jego reedycji - Prymityw 2014.

Edycja zawiera remaster oryginalnej ścieżki dźwiękowej sprzed lat plus 3 bonusowe utwory. Dwa z nich, Italia i Pole garncarza, zostały stworzone przez band, zaś ostatni to t.love'owa wersja Jałty Jacka Kaczmarskiego. Dodatkowo w pudełku znajdziemy DVD z zapisem koncertu nagaranego  w 1994 r. w krakowskim studio TVP Łęg. T.LOVE - Prymityw jest uważany za jeden z lepszych występów telewizyjnych grupy. Czerpie ze źródeł punkowej energii i ukazuje zespół w fantastycznej kondycji.

T.LOVE wyruszyło na jesienną trasę klubową promującą album. Naturalnie na koncertowej mapie nie zabraknie również Wrocławia. 2 grudnia ekipa zagości w Starym Klasztorze. Nic tylko dać się porwać rock'n'rollowej fali!


Data: 
02.12.2014 (wtorek), 20:00
Cena: 
50.00 zł
60.00 zł
Miejsce: 
Organizator: 
PRYMITYW 2014 - T.LOVE w Starym Klasztorze
Kategoria: 
Tagi: