Brochów, szkolenia, rozwój zawodowy

Zarówno osoby aktywne zawodowo, jak i dopiero planujące rozpoczęcie pracy mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach rozwojowych organizowanych przez Centrum Edukacji Społecznej. Cykl szkoleń rozpocznie się 23 października. Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie umiejętności łączenia pracy z pasją.<--break-> Zapisy trwają!

Chcesz czuć większą satysfakcję ze swojej pracy? Potrzebujesz zmian w życiu zawodowym? A może pragniesz stworzyć przestrzeń na rozwój swoich pasji i talentów? Podczas warsztatu uczestnicy przyjrzą się wartościom, jakie zaspokajają dzięki swojej obecnej pracy oraz odkryją te, które zaniedbują, a są dla nich ważne. Sprawdzą, które z przekonań trzymają ich w strefie komfortu i jak mogą je zmieniać, by wydostać się z niechcianego położenia. Przyjrzą się swoim talentom i zidentyfikują te mocne strony, które mogą posłużyć im w zmianie - jako zasoby i potencjał potrzebne w dążeniu do życia w zgodzie ze sobą.

Zakres tematyczny szkolenia obejmuje: analizę aktualnej sytuacji zawodowej, badanie potrzeb w kontekście życia zawodowego, identyfikację przekonań uczestników dotyczących pracy i zarabiania, mocne strony i talenty oraz wykorzystanie narzędzi coachingowych do przejścia zmian zawodowych.

Więcej informacji o szkoleniu i zapisach: ces.wroclaw.pl.


Data: 
23.10.2014 (czwartek),
Od 17:00 do 20:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Organizator: 
Moja praca, moja pasja - bezpłatne zajęcia rozwojowe
Kategoria: 
Tagi: