lewitacja, wymiana ubrań

6 września w klubie Lewitacja odbędzie się Postwakacyjny SWAP Wrześniowy. Nadchodząca impreza będzie większa od poprzednich, ponieważ związana jest z oficjalnym otwarciem portalu wymiany ubrań SWAP Wrocław. Strona ta umożliwi dziewczynom "swapowanie" ubrań pomiędzy odbywającymi się mniej więcej raz w miesiącu imprezami. Oprócz tego przygotowano wiele atrakcji.

Portal znajduje się pod adresem www.swap.wroclaw.plJuż teraz każda zalogowana uczestniczka może zamieścić na nim zdjęcia swoich ubrań. Niebawem, gdy portal zapełni się ubraniami, będzie można wymienić się nimi z innymi użytkownikami. Transakcje dokonywane będą na żywo na terenie miasta. Postwakacyjny SWAP Wrześniowy połączony będzie z networkingiem. Organizatorzy zaplanowali ciekawą zabawę integracyjną, dzięki czemu poza ubraniami dziewczyny będą miały szansę wynieść z niej nowe znajomości.

Tradycyjnie odbędzie się losowanie nagród. Tym razem do wygrania są aż dwie sesje fotograficzne, które ufundowały Mona Te art & photo oraz Monika Małek. Ponieważ nic nie poprawia humoru bardziej niż słodkości, dziewczyny, którym nie trafią się sesje będą mieć szanse na bony do kawiarnio-lodziarni Bola Dosse oraz do kawiarni Amornio. Nie zabraknie też znanych z poprzednich edycji impez SWAP pysznych, czekoladowych babeczek od Baczekowej Poczty Cookie with Love. Tym razem będą one dostępne zarówno w formie bonów jak i gotowych do zjedzenia łakoci.

Przypominamy, że impreza dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków, a jej zasady zostają bez zmian. Wymiana dotyczyć będzie tylko ubrań, butów i dodatków na zasadzie "rzecz za rzecz". Wyjątkiem pozostają buty, których jako pary nie trzeba rozdzielać. Sprzedaż ubrań dozwolona jest jedynie wtedy, kiedy druga strona naprawdę nie ma na co się wymienić i tylko za niewielkie kwoty tj. do 10 maksymalnie 15zł.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Nie jest wymagana żadna wcześniejsza rejestracja. Należy jednak pamiętać, że kto zjawi się na czas, zajmie lepsze miejsca do rozłożenia swoich ubrań! Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.


Data: 
06.09.2014 (sobota),
Od 11:30 do 13:30
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Wrześniowa wymiana ubrań i otwarcie portalu SWAP Wrocław
Kategoria: 
Tagi: