Autor:
zajęcia filmowe, klub pod kolumnami

Warsztaty realizacji teledysku to propozycja dla młodych osób, które interesują się filmem i chciałyby przekonać się, jak powstają wideoklipy muzyczne. W programie zaplanowane są zajęcia teoretyczne i praktyczne. Kurs potrwa 5 dni, od 21 do 25 lipca.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznawać będą różne formy teledysków. Dowiedzą się, jak wybrać odpowiednie środki reazlizacji z uwzględnieniem posiadanego budżetu, a także przygotują scenariusz i scenopis. Ostatnie dni kursu poświęcone będą na naukę obsługi profesjonalnego sprzętu filmowego, m.in.: kamery, aparatu, sprzętu oświetleniowego i nagłośnieniowego. Zakończeniem projektu będzie pokaz teledysku, który uda się wspólnie stworzyć.

Szkolenie prowadzić będzie Sabin Kluszczyński - absolwent Wrocławskiej Szkoły Filmowej oraz współtwórca grupy filmowej Heavy Visions. Aby wziąć udział w kursie realizacji teledysku należy zgłosić się telefonicznie, mailowo lub osobiście w Klubie pod Kolumnami. Dokładne informacje o zapisach i programie można znaleźć tutaj.


Data: 
Od 21.07.2014 (poniedziałek), 11:00 do 25.07.2014 (piątek), 15:00
Cena: 
200.00 zł
Miejsce: 
Organizator: 
Warsztaty realizacji teledysku
Kategoria: 
Tagi: