Autor:
Kino na Obcasach

Doskonały romans Freda Schepisi, nieziemski pokaz wrocławskiej grupy tancerzy erotycznych oraz niebiańskie herbaty to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na uczestniczki kolejnego Kina na Obcasach. Uwaga, będzie gorąco!

17 czerwca w Multikinie Pasaż Grunwaldzki odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Kino na Obcasach". Tym razem uczestniczki będą mogły zobaczyć zmysłowy romans Clive’a Owena i Juliette Binoche w komedii "Wypisz, wymaluj... miłość". 

Przed seansem wystąpi wrocławska grupa tancerzy erotycznych Gentlemen, którza zaprezentuje pokaz specjalny dla uczestniczek KnO. Oprócz tego, każdy będzie mógł skosztować herbat przygotowanych przez firmę BoboQFresh oraz wygrać zaproszenia na warsztaty z wizażu i stylizacji do firmy Totalook.

O filmie:

"Wypisz, wymaluj...miłość" to historia dwójki nauczycieli: wyluzowanego anglisty - Jacka i zamknietej w sobie malarki - Diny. Każde z nich ma inne podjeście do życia. Jack ceni magię słów, a Dina twierdzi, że największą siłę ma obraz. Jest jednak coś co ich łączy - brak szczęścia i spełnienia zawodowego. Ona nie maluje, a on nie może wydać żadnej książki do kilku lat. Pewniego dnia podejmują wyzwanie, aby przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze - słowa czy obrazy? Ta rywalizacja o serca i umysły podopiecznych sprawia, że całkiem odmienne osobowości zbliżają się do siebie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.


Data: 
17.06.2014 (wtorek), 20:00
Cena: 
21.00 zł
Miejsce: 
Organizator: 
"Wypisz, wymaluj...miłość" w Kinie na Obcasach
Kategoria: 
Tagi: