Autor:
Kino na Obcasach

Chciałabyś spędzić czas w gronie samych kobiet? Oglądnąć dobry film, oddać się zabiegom kosmetycznym, a do tego wygrać atrakcyjne nagrody? Weź udział w kolejnym Kinie na Obcasach.

22 kwietnia w Multikinie nie zabraknie atrakcji dla wszystkich zgromadzonych kobiet. W ramach tego spotkania na wielkim ekranie pojawi się najnowszy film "Inna kobieta" Nicka Cassavetesa, w którym główną rolę gra Cameron Diaz. 

Przed seansem odbędzie się spotkanie z makijażystkami, które przygotują dla każdej uczestniczki bezpłatne zabiegi kosmetyczne. Opowiedzą o tym, jak zadbać o swoją kondycję oraz co warto jeść, żeby zachować młodość i piękno. Spotkanie zostanie zorganizowane w ramach współpracy Multikina z portalem Wroclawianki.com. 

Nie zabraknie też konkursów. Wśród nagród znajdą się:

  • zestawy kosmetyków firmy Mary Kay,
  • zestawy piknikowe z produktami SEKO,
  • zestaw słodyczy od Kinder Bueno,
  • książki wydawnictwa Fabryka słów,
  • wejściówki do Aquaparku oraz klubu fitness Pure Jatomi,
  • legginsy z mikrofibry firmy Esotiq,
  • oraz wiele innych niespodzianek…

O filmie:

Carly Whitten (Cameron Diaz) jest nowojorską prawniczką, która posiada ustalone zasady odnośnie związków. Gdy poznaje Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau) okazuje się, że to mężczyzna, na którego czekała całe życie. Postanawia zrobić mu niespodziankę i odwiedzić go w domu w Connecticut. Na miejscu drzwi otwiera jej...żona Marka, Kate (Leslie Mann). Obie nie mogą uwierzyć w to co się stało: Carly nie może zrozumieć, jak mogła dać się oszukać, a Kate, że mąż może ją zdradzać. Postanawiają wspólnie zemścić się na niewiernym mężczyźnie. W zemście pomaga im kolejna kochanka Marka, Amber (Kate Upton).


Data: 
22.04.2014 (wtorek), 20:00
Cena: 
21.00 zł
Miejsce: 
Zemsta, zdrada i dużo śmiechu w Multikinie
Kategoria: 
Tagi: