zdrowie, dieta, dietetyk, relaks

Wiosna to czas budzenia się po zimowym śnie, warto przy okazji zadbać o swoją kondycję zdrowotną. Pomoże nam w tym Miasto w formie, które zorganizowało warsztaty dietetyczne z sesją relaksacyjną.

Uczestnicy dowiedzą się, jak ma wyglądać wiosenna dieta i które jej składniki pomogą wydobyć z siebie energię i chęć do życia. Odpowiednie żywienie gwarantuje lepsze samopoczucie, zatem warto zadbać o zawartość lodówki. Poza tym wiosna daje nam szereg możliwości kulinarnych, które pod śnieżnym puchem były nieosiągalne. Warsztaty poprowadzi specjalista, dietetyk i trener zdrowia, Maria Burmecha-Olszowy.

Druga część warsztatów poświęcona będzie wspólnej relaksacji. Aby osiągnąć stan odpoczynku, wystarczy wykonać proste ćwiczenia rozluźniające. Takie seanse pozwalają na oderwanie się od pędu życia i problemów oraz pozwalają choć na chwilę poczuć ulgę pomiędzy codziennymi obowiązkami.

Zapisy na zajęcia odbywają się drogą elektroniczną pod adresem info@miastowformie.pl, ilość miejsce jest ograniczona, zatem zachęcamy do szybkiego kontaktu z organizatorami.


Data: 
08.04.2014 (wtorek),
Od 17:00 do 19:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Przywrócić harmonię duszy i ciała - warsztaty
Kategoria: 
Tagi: