Autor:
materiały prasowe

Zamierzasz wziąć udział w tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu Guinnessa? Jeśli nie znasz jeszcze gitarowych akordów do Hey Joe, lub chcesz je podszkolić Empik Renoma ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia!

Już 3 kwietnia o godzinie 18:00 obędą się dwugodzinne warsztaty prowadzone przez Leszka Cichońskiego - dobywcy tytułu Najlepszego Gitarzysty Bluesowego w plebiscycie Guitar Awards. Wstęp jest bezpłatny, a udział w wydarzeniu może wziąć dosłownie każdy, wystarczy wziąć ze sobą gitarę i trochę zapału.

Warsztat jest pierwszym z serii ogólnopolskiego Desantu Gitarowego, w ramach którego Leszek odwiedzi aż 9 miast w Polsce, w tym także Kraków, Warszawę, Katowice, Gdańsk, Łódź, Brzeg, Poznań i Wałbrzych. Koniec cyklu przewidziany jest na 27 kwietnia.

Podczas warsztatów Cichoński pokaże akordy do "Hey Joe" Jimiego Hendrixa oraz innych utworów, które już 1 maja zagrają uczestnicy kultowego Gitarowego Rekordu Guinnessa na wrocławskim Rynku. W tym roku podjęta zostaje próba pobicia rekordu z 2012 roku, kiedy to kawałek zagrało 7273 gitarzystów. 


Data: 
03.04.2014 (czwartek), 18:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Rozgrzewka przed Gitarowym Rekordem Guinnessa
Kategoria: 
Tagi: