źródło: informacja prasowa

Chcesz, aby Brochów stał się miejscem spotkań i atrakcyjnych wydarzeń? Dołącz do projektu "Made in Brochów", powstałego z inicjatywy mieszkanek Brochowa, we współpracy z Centrum Edukacji Społecznej.

Celem projektu jest stworzenie na Brochowie jeszcze bardziej pozytywnego klimatu, przede wszystkim dla zamieszkujących osiedle rodzin z dziećmi. To oddolna inicjatywa mieszkanek osiedla: Katarzyny Słysz-Michońskiej oraz Justyny Osadnik, w ramach której będą podejmowane działania kulturalno-edukacyjne na rzecz lokalnej społeczności.

Made in Brochów jest odpowiedzią na sukces zeszłorocznego cyklu spotkań "Rodzinnie przez świat" odbywających się w Centrum Edukacji Społecznej, których organizatorami były cztery brochowskie rodziny.

Znakiem charakterystycznym projektu jest kod kreskowy z numerem kierunkowym Wrocławia oraz numerami autobusów, które dojeżdżają na Brochów.

"Made in Brochów" skierowany jest do rodzin z dziećmi mieszkających na osiedlu Brochów. W trakcie comiesięcznych spotkań zamierzamy w niebanalny sposób poznać historię Brochowa, jego zabytki i ciekawostki o nim. Poszukamy rozwiązań, jak wpłynąć na wizerunek Brochowa, a wszystko to w formie zabaw i aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 stycznia o godz. 17.00 w Ośrodku Centrum Edukacji Społecznej przy ul. Koreańskiej 1A.

Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, gotowych do zaangażowania się w pracę nad projektem.

W celu potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny (Katarzyna Słysz-Michońska: 501 326 842; Justyna Osadnik: 512 216 524) lub mailowy: madeinbrochow@gmail.com.

Szczegóły na stronie: www.ces.wroclaw.pl.

 

Źródło: Materiały organizatora


Data: 
28.01.2014 (wtorek), 17:00
Cena: 
Wstęp wolny
Miejsce: 
Zmieniaj z nami Brochów
Kategoria: 
Tagi: