Ogranicz poniższą listę jedynie do wpisów określonego typu.
Ogranicz listę jedynie do treści określonego rodzaju (np. galerii zdjęć)

BEST Information Technology Festival - warsztaty z Credit Suisse!

Credit Suisse zaprasza na BEST Information Technology Festival, który odbędzie się już 18.03 na terenie Politechniki Wrocławskiej – festiwal informatyczny organizowany jest przez organizację studencką BEST Wroclaw już po raz siódmy. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów z zakresu informatyki, umożliwienie nawiązania kontaktu z wiodącymi firmami z branży IT, a także dobra zabawa w klimacie gier i internetowej popkultury.  Podczas tego wydarzenia Credit Suisse przygotowało dla Was szereg propozycji.więcej o wpisie BEST Information Technology Festival - warsztaty z Credit Suisse!
Resistance - Włącz się w ruch!

Projekt performatywny "Resistance" - Włącz się w ruch!

Wszystkich tancerzy, performerów i aktorów zapraszamy w ramach Programu Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro do udziału w projekcie „Resistance” niemieckiej artystki wizualnej Svei Duwe. Do udziału zapraszamy zarówno studentów, dyplomowanych tancerzy, aktorów i performerów, jak i osoby, które w trakcie swojej pracy artystycznej brały udział w działaniach tanecznych lub performatywnych - wszystkich ludzi, którzy są otwarci na nowe doświadczenia!więcej o wpisie Projekt performatywny "Resistance" - Włącz się w ruch!
Informacja prasowa

Przekłady "Iliady". Zabawa z "wojną trojańską"

Jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 21. lutego 2016 roku o godzinie 12.00 w ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego będą organizowanewarsztaty: Przekłady „Iliady”. Zabawa z „wojną trojańską”.  Wszystko to odbędzie się w Muzeum Historycznym.  Jest to jedna z niewielu okazji do tego, aby stworzyć własną wizję fragmentu pochodzącego z "Iliady".więcej o wpisie Przekłady "Iliady". Zabawa z "wojną trojańską"
Data: 
21.02.2016 (niedziela),
Od 12:00 do 13:30

Studio Teatralne Theatron - warsztaty aktorskie

Studio Teatralne Theatron zaprasza do wspólnej pracy nad warsztatem aktorskim, zarówno z ciałem jak i głosem. W ramach Studia istnieją 2 grupy, które kształcą się w dwóch różnych technikach warsztatu scenicznego, ruchu i słowa: Grupa Pantomimy oraz Grupa Dramatu. Studio przygotowuje także kandydatów do egzaminu wstępnego do Państwowej Szkoły Teatralnej. Dla zdolnych i pracowitych adeptów oferuje również możliwość pracy w Teatrze Formy / Physical Form Theatre / Wrocław.więcej o wpisie Studio Teatralne Theatron - warsztaty aktorskie

Przedsiębiorca i jego marka - warsztaty

Sprawdź się i przygotuj, zanim podejmiesz pierwsze kroki w warunkach rynkowych. Pracuj w grupie początkujących przedsiębiorców, z którymi możesz wymieniać wiedzę, problemy, doświadczenia, usługi, a także… budować zespół lub wspólnie rozwijać nowe projekty. Warsztaty dla właścicieli mikro i małych przedsiębiorstw, ich pracowników oraz osób planujących założyć własną działalność gospodarczą już 18 i 20 listopada w Krzywym Kominie.więcej o wpisie Przedsiębiorca i jego marka - warsztaty
Data: 
18.11.2015 (środa),
Od 17:00 do 21:00
20.11.2015 (piątek),
Od 17:00 do 21:00

Strony