Ogranicz poniższą listę jedynie do wpisów określonego typu.
Ogranicz listę jedynie do treści określonego rodzaju (np. galerii zdjęć)

Podejmij wyzwanie - zostań prawdziwym bohaterem! Zostań członkiem drużyny Avengers!

Współczucie, wrażliwość na cudze cierpienie i odruch pomagania to cechy prawdziwego Bohatera. ZwalczNude.pl wraz z Partnerem – firmą Cenega, wydawcą gry Lego Marvel&Avengers - oraz kilkudziesięcioma Organizacjami Pozarządowymi przygotowali wyjątkowy konkurs: Zostań członkiem drużyny Avengers!, dzięki któremu każde dziecko, pomagając potrzebującym, może poczuć się jak prawdziwy superbohater!więcej o wpisie Podejmij wyzwanie - zostań prawdziwym bohaterem! Zostań członkiem drużyny Avengers!
Informacja prasowa

Fotografuj, wysyłaj, wygrywaj! Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Młody Wawrzyn"

1 lutego 2016 roku wystartował ogólnopolski konkurs fotograficzny „Młody Wawrzyn”, który daje młodym artystom i fotografom  niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich zdolności i potencjału twórczego. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 10 000 złotych.   więcej o wpisie Fotografuj, wysyłaj, wygrywaj! Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Młody Wawrzyn"
Data: 
Od 01.02.2016 (poniedziałek) do 20.04.2016 (środa)

14. edycja Przeglądu Sztuki SURVIVAL

Po raz 14. odbędzie się we Wrocławiu Przegląd Sztuki SURVIVAL – jeden z największych przeglądów sztuki w przestrzeni publicznej w Polsce. Fundacja ART TRANSPARENT zaprasza artystów wszystkich dyscyplin sztuk wizualnych do wzięcia udziału w konkursie na realizacje artystyczne do 14. edycji Przeglądu. W tym roku SURVIVAL odbędzie się pod hasłem "Warsztat pracy" w jednej z zabytkowych hal Fabryki Automatów Tokarskich (FAT).więcej o wpisie 14. edycja Przeglądu Sztuki SURVIVAL

Ostatnie dni rekrutacji do Konkursu Naukowego E(x)plory 2016

Do 25 stycznia 2016 roku młodzież w wieku 13-20 lat może zgłaszać swoje projekty badawcze do Konkursu Naukowego E(x)plory 2016. Najlepsze prace zostaną nagrodzone stypendiami naukowymi w wysokości 10 000, 7 000 i 5 000 zł oraz możliwością reprezentowania Polski na prestiżowych zagranicznych konkursach naukowych w USA, Brazylii, Holandii i Rumunii.więcej o wpisie Ostatnie dni rekrutacji do Konkursu Naukowego E(x)plory 2016

Konkurs "Zdrowie w obiektywie" - wygraj stepper i ćwicz za darmo w Fitness Academy!

Robi się zimno, zbliżają się święta, a wraz z nimi – życzenia, prezenty i… mnóstwo pysznego jedzenia. W grudniu jesteśmy szczególnie narażeni na pokusy kulinarne, a w zgiełku świątecznych przygotowań zapominamy o regularnych ćwiczeniach. Dlatego zachęcamy – nie marnuj zimy! Dbasz o formę przez cały rok? Pochwal się nią na zdjęciu, wygraj stepper i ćwicz za darmo przez 3 miesiące w Fitness Academy.więcej o wpisie Konkurs "Zdrowie w obiektywie" - wygraj stepper i ćwicz za darmo w Fitness Academy!
Data: 
Od 18.11.2015 (środa) do 19.12.2015 (sobota)

Strony