Autor:

23 marca w BarBarze odbyła się szósta z rzędu wymiana ubrań SWAP WrocławTym razem przez Infopunkt Europejskiej Stolicy Kultury przewinęło się 60 uczestniczek i kilka osób, które zainteresował widok zza okna. A był on naprawdę ciekawy. Stosy kolorowych ubrań i dziewczyny, które wstępnych przymiarek ubrań dokonywały, wykorzystując do tego szyby okien BarBary, zachęcały, by sprawdzić, co dzieje się w środku.

Imprezy SWAP Wrocław rozrastają się coraz bardziej, co cieszy organizatorkę - wrocławską blogerkę Dżoolkę"Mam nadzieję, że obok krasnali, będzie to jedna z rzeczy charakteryzujących Wrocław i wyróżniających go spośród innych miast w Polsce" - mówi.

Nam wiadomo natomiast, że wrocławskie imprezy SWAP Wrocław są drugą co do wielkości tego typu inicjatywą w Polsce. Większą, ale też ze znacznie dłuższą tradycją jest tylko impreza SWAP w Rybniku. Jest więc powód i poważny argument przemawiający za tym, by można było o tym marzyć.

Na marcowej imprezie uczestniczki SWAP Wrocław jak zawsze miały szansę wylosować ciekawe nagrody. Wśród nich znalazła się przepiękna, autorska biżuteria od Emi La, najbardziej hipsterskie dżemy na świecie, czyli Dżemstery oraz bardzo lubiana Babeczkowa Poczta, od której dziewczyny losowały pyszne, czekoladowe babeczki Cookie with Love.

Następna bezgotówkowa wymiana ubrań zaplanowana jest już na kwiecień. Dokładne informacje i szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie imprez SWAP Wrocław: swap.wroclaw.pl oraz facebook.com/SWAPWroclaw

Źródlo: SWAP Wrocław

 


Działo się, czyli 6. wymiana ubrań SWAP Wrocław w Barbarze
Kategoria: 
Tagi: