Autor:

Kuźnia Satysfakcji to miejsce, gdzie można się odprężyć, poćwiczyć i zabawić. Kompleks dysponuje wieloma atrakcjami i pomieszczeniami, które sprawią, że każdy, kto tam się znajdzie, spędzi cudowne chwile. 

Kuźnia Satysfakcji powstała z myślą stworzenia obiektu sportowego, który byłby jednocześnie miejscem spotkań i aktywnego spędzania czasu. W ofercie Kuźni znajdują się m.in. zajęcia taneczne i sportowe, saunarium, masaże, warsztat rozwojowe, animacje dla dzieci i imprezy plenerowe. 

W sali fitness oprócz standardowych zajęć ruchowych odbywają się zajęcia dla przyszłych i młodych mam, zajęcia wzmacniające, taneczne, odchudzające, w których mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i formę. W ofercie znajdują się również zajęcia dla tych, którzy nie mogą w pełni korzystać z aktywności fizycznej. Ćwiczenia znajdujące się w ramach zajęć z profilaktyki ruchowej zostały specjalnie przygotowane dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie czują się na siłach, aby uczestniczyć w zajęciach fitness. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego fizjoterapeutę z wieloletnim stażem.

W kompleksie znajdują się również saunarium, w którym każdy może wziąć udział w relaksujących sesjach w miłym towarzystwie, wśród zapachów, boisko do piłki nożnej, siatkówki plażowej, kryta sala do siatkówki, kosza i piłki ręcznej, korty tenisowe - kryte i otwarte. 

Kuźnia Satysfakcji dysponuje również ogromnymi terenami zielonymi, gdzie w ciepłe dni można spędzić czas odpoczywając na leżakach.

Więcej informacji o kompleksie, zajęciach i wydarzeniach znajdziesz na stronie Kuźni Satysfakcji - Moje Chwile


E-mail: 
Telefon: 
537503533
Adres: 
ul. Mianowskiego 2B
51-605 Wrocław
Tagi: 
Kuźnia Satysfakcji - Moje Chwile