Autor:
logo edulider.pl

Edulider.pl to wielopoziomowy portal internetowy skupiony na nowoczesnej edukacji i rozwoju osobistym, działający od 2008 roku.

Na platformie publikowane są wartościowe informacje dla osób pragnących rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osobiste w szybko rozwijającym się społeczeństwie wiedzy i uczenia się przez całe życie. To serwis dla osób 18+ , które chcą zachować równowagę między życiem prywatnym i zawodowym, sprawnie zarządzać swoją edukacją, umiejętnościami i podnoszeniem swoich kompetencji.

W serwisie można znaleźć informacje o ciekawych szkoleniach, konferencjach, warsztatach i różnego typu imprezach edukacyjnych odbywających się na terenie naszego kraju, jak również za granicą. Portal wspierają liderzy edukacji i rozwoju: trenerzy, coache, mentorzy i edukatorzy (którzy publikują na stronie swoje artykuły i zamieszczają ogłoszenia). Platforma zaprasza do współpracy i regularnego odwiedzania serwisu wszystkich zainteresowanych obszarem nowoczesnej edukacji i rozwoju w XXI wieku.

źródło: materiały prasowe

Młodzieżowe Centrum Infromacji i Rozwoju oraz portal mlodzi.wroclaw.pl są partnerami portalu edulider.pl.


Adres: 
Tagi: 
Edulider.pl