Autor:
przedsiębiorcza kobieta

Jaki jest plan "Przedsiębiorczej Kobiety"? Poszukuje Pań, które pragną się rozwijać. Co potem? Inspiruje do działania! Nie boi się wyzwań, bo wie, że "Najlepszy czas na działanie jest teraz"!

Przedsiębiorcza Kobieta Studenckiego Forum Business Centre Club to innowacyjny projekt stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Misją projektu jest, aby uczestniczki uwierzyły we własne możliwości oraz nie bały się działać w świecie przedsiębiorczości. Projekt realizowany jest od 2009 roku w 13 miastach w Polsce.

Celem projektu jest odejście od typowej formy szkoleń, warsztatów i stworzenie uczestniczkom możliwości do nawiązywanie nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń. Każde spotkanie składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem, części inspirującej polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu, przerwy networkingowej oraz atrakcji wieczoru. Taka forma pozwala na stworzenie atrakcyjnych wydarzeń, które trafiają w potrzeby odbiorców. Spotkania odbywają się cyklicznie raz na półtora miesiąca, w grupie 20-40 osób.

13 listopada 2010 roku, niespełna rok po inauguracji projektu w Warszawie, na gali Środowiska Studenckiego projekt "Przedsiębiorcza Kobieta" został nagrodzony przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej i zdobył miano PROjektu Roku 2010!

Koordynatorką Regionalną Projektu Przedsiębiorcza Kobieta we Wrocławiu jest Joanna Rychlicka.

Więcej informacji dotyczących tematów spotkań we Wrocławiu oraz partnerów, prelegentów i gości specjalnych znajdziecie na stronie Przedsiębiorcza Kobieta bądź na fanpage projektu internetowej.


E-mail: 
Telefon: 
783292169
Adres: 
ul. Kamienna 59
53-307 Wrocław
Tagi: 
Przedsiębiorcza Kobieta