Zadania Centrum zostały określone jako: informowanie, inspirowanie, wskazywanie, motywowanie, wspieranie i kształtowanie. Po co? Aby stworzyć młodzieży przestrzeń wzrostu – psychicznego, fizycznego, duchowego i społecznego.

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju aktualnie wchodzi w skład jednostki budżetowej Gminy Wrocław – Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego. Głównym celem MCIiR jest wszechstronny rozwój psychiczny, społeczny, duchowy i fizyczny, służący doskonaleniu osobowości młodego człowieka i pomagający w wyborze ról społecznych, oparty na dostępie do rzetelnej i szerokiej informacji, dlatego chętnie nawiązujemy współpracę w zakresie wymiany informacji.

MCIiR obejmuje patronatem: inicjatywy społeczne, wydarzenia z życia szkół i uczelni, konferencje, spotkania, festiwale, koncerty i inne wydarzenia kulturalne, wydarzenia sportowe i naukowe, akcje charytatywne. Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju jest także partnerem portali internetowych, organizacji młodzieżowych, instytucji działających na rzecz młodych ludzi oraz społeczności Wrocławia. 

Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju to kilkanaście mniej lub bardziej złożonych projektów i dziedzin działalności. Tu zawsze coś się dzieje. Ale zawsze może dziać się jeszcze więcej. I zapewne tak będzie. Zapewne już wkrótce.


Godziny otwarcia: 
poniedziałek: 8:00-16:00
wtorek: 8:00-16:00
środa: 8:00-16:00
czwartek: 8:00-16:00
piątek: 8:00-16:00
E-mail: 
Telefon: 
717724919
Adres: 
pl. Dominikański 6
50-159 Wrocław
Tagi: 
Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju