Ogranicz poniższą listę jedynie do wpisów określonego typu.
Ogranicz listę jedynie do treści określonego rodzaju (np. galerii zdjęć)

Poczytaj mi Wrocław. Światowa Stolica Książki UNESCO 2016

23 kwietnia 2016 Wrocław przejmie od koreańskiego miasta Incheon przyznawany na rok tytuł Światowej Stolicy Książki UNESCO. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie miasto uzyskało, jak napisała w liście gratulacyjnym Dyrektor Generalna UNESCO, Irina Bokova, w uznaniu za przygotowanie „wybitnego programu nakierowanego na promocję czytelnictwa wśród szerszej publiczności przez cały rok”. Wrocław – Światowa Stolica Książki – dołączył tym samym do takich miast jak: Madryt, Bangkok, Amsterdam, Buenos Aires czy Toronto. Teraz i my zapraszamy do książkowego centrum świata roku 2016.więcej o wpisie Poczytaj mi Wrocław. Światowa Stolica Książki UNESCO 2016
Data: 
Od 22.04.2016 (piątek) do 24.04.2016 (niedziela)

Powiększenie w ramach 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty: filmów do sekcji konkursowej tylko do 15 marca!

Międzynarodowy Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty po raz kolejny organizuje sekcję konkursową Powiększenie, skierowaną do wrocławskiego środowiska filmowego i artystów sztuk wizualnych. 16. edycja festiwalu odbędzie się we Wrocławiu w dniach 21-31 lipca 2016, a zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 15 marca.więcej o wpisie Powiększenie w ramach 16. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty: filmów do sekcji konkursowej tylko do 15 marca!
Resistance - Włącz się w ruch!

Projekt performatywny "Resistance" - Włącz się w ruch!

Wszystkich tancerzy, performerów i aktorów zapraszamy w ramach Programu Rezydencji Artystycznych A-i-R Wro do udziału w projekcie „Resistance” niemieckiej artystki wizualnej Svei Duwe. Do udziału zapraszamy zarówno studentów, dyplomowanych tancerzy, aktorów i performerów, jak i osoby, które w trakcie swojej pracy artystycznej brały udział w działaniach tanecznych lub performatywnych - wszystkich ludzi, którzy są otwarci na nowe doświadczenia!więcej o wpisie Projekt performatywny "Resistance" - Włącz się w ruch!

Zakochani we Wrocławiu vol. 2 - w dniu walentynek tworzymy serce z Wrocławian!

Myśleliście już nad tym co będziecie robić w dniu walentynek? Jeśli nie to dobrze się składa. Jeśli macie już coś zaplanowane to wpiszcie w swój plan jeszcze jedno wydarzenie. Mowa tu o "Zakochani we Wrocławiu vol.2 - w dniu walentynek tworzymy serce z Wrocławian". Miejsce akcji znane wszystkim - rynek pod Pręgierzem, godzina 17, a co wy macie zrobić? Po prostu przyjść.więcej o wpisie Zakochani we Wrocławiu vol. 2 - w dniu walentynek tworzymy serce z Wrocławian!
Data: 
14.02.2016 (niedziela), 17:00

Autostopem w majówkę

Jeśli zastanawiałeś się jak spędzić tegoroczną majówkę, z odpowiedzią spieszą studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jak co roku członkowie Klubu Podróżników BIT prężnie pracują, by dać młodym ludziom możliwość przeżycia niesamowitych przygód. Mowa tu o Auto Stop Race, który w tym roku startuje ze swoją 8 edycją.  więcej o wpisie Autostopem w majówkę

Strony