Credit Suisse zaprasza na BEST Information Technology Festival, który odbędzie się już 18.03 na terenie Politechniki Wrocławskiej – festiwal informatyczny organizowany jest przez organizację studencką BEST Wroclaw już po raz siódmy. Celem projektu jest poszerzenie wiedzy i umiejętności studentów z zakresu informatyki, umożliwienie nawiązania kontaktu z wiodącymi firmami z branży IT, a także dobra zabawa w klimacie gier i internetowej popkultury.  Podczas tego wydarzenia Credit Suisse przygotowało dla Was szereg propozycji.

To ostatnia szansa żeby zarezerwować miejsce na darmowych warsztatach prowadzonych przez manadżerow z Credit Suisse!

 

Konkurs programistyczny - Strumienie danych. Budynek C7, sala 105, godz. 9:15 - 11:00

Zmierz się z konkursem na miarę prawdziwego specjalisty, który przygotowalismy specjalnie dla Ciebie: Bardzo często systemy bankowe mają do czynienia z wieloma źródłami danych o różnych formatach i założeniach. Wyzwanie będzie polegać na napisaniu kodu, który integruje kilka strumieni danych, ujednolica ich formatowanie i obsługuje przypadki, gdy jakichś danych brakuje. Serdecznie zapraszamy!

 

Zarezerwuj miejsce.

 

High Frequency Trading - Znaczenie 1 sekundy na nowoczesnych rynkach gieldowych. Budynek C2, sala 304, godz. 11:15 - 13:00

Prezentacja będzie dotyczyła obsługi infrastruktury wspierającej handel papierami wartościowymi na największych giełdach świata, a tym samym wielkimi pieniędzmi z giełdy. Postaramy się zobrazować jakie technologie umożliwiają przewagę konkurencyjną, a także jak wygląda wsparcie systeów gdzie opóźnienie rzędu milisekund (ang. latency) ma decydujący wpływ na to czy jest się wygranym czy przegranym w handlu elektronicznym.

 

Zarezerwuj miejsce.

+10 do Produktywności, czyli jak w krótszym czasie osiągać więcej. Budynek C2, sala 304, godz. 13:15 – 15:00

Podczas szkolenia przekażemy wiedzę teoretyczną (i praktyczną) o tym, jak sprawić, aby mózg nie sabotował naszych działań. Dodatkowo w szkoleniu pojawią się elementy warsztatowe - przedstawimy kilka metod i technik, dzięki którym można widocznie zwiększyć swoją wydajność osobistą i dzięki temu – zwiększyć prawdopodobieństwo na osiągnięcie sukcesu w danej materii.

 

Zarezerwuj miejsce.


BEST Information Technology Festival - warsztaty z Credit Suisse!
Kategoria: 
Tagi: