projekt edukacyjny, praktyki, szkolenia

Myślisz o prowadzeniu szkoleń? Chcesz rozwijać się w obszarze coachingu. A może interesuje Cię PR? Aplikuj do programu "Szkoły Rozwoju" i skorzystaj z możliwości zdobycia cennego doświadczenia. Zgłoszenia przyjmowane są do do 6 marca.

Od 22 lutego do 6 marca można wysłać zgłoszenie do projektów edukacyjnych: Szkoły Trenerów, Szkoły Coachów i Szkoły PRowców - projektów organizowanych przez Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL we Wrocławiu. Głównym celem inicjatyw jest profesjonalizacja działań organizacji studenckich i pozarządowych poprzez transfer wiedzy i umiejętności z biznesu do III sektora.

Szkolenia poprowadzą doświadczeni trenerzy z branży, największy nacisk kładąc na rozwój umiejętności. Uczestnicy każdej ze szkół będą mieli szansę od razu wykorzystać nabytą wiedzę podczas obowiązkowych praktyk. Uczestnicy Szkoły Trenerów przeprowadzą 3 otwarte szkolenia dla wybranej grupy osób, uczestnicy Szkoły Coachów przeprowadzą po 3 indywidualne sesje coachingowe z 4 klientami, a uczestnicy Szkoły PRowców zorganizują event promujący działalność prospołeczną.

Wszystkie niezbędne informacje na temat inicjatyw z programem, terminami rekrutacji oraz warunkami uczestnictwa można znaleźć na stronach projektów:

Szkoła Trenerów: http://www.szkolatrenerow.apulengo.pl/;

Szkoła Coachów: http://www.szkolacoachow.apulengo.pl/;

Szkoła PRowców: http://www.szkolaprowcow.apulengo.pl/


"Szkoły Rozwoju" - trwa rekrutacja do projektu
Kategoria: 
Tagi: