Jeśli zastanawiałeś się jak spędzić tegoroczną majówkę, z odpowiedzią spieszą studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jak co roku członkowie Klubu Podróżników BIT prężnie pracują, by dać młodym ludziom możliwość przeżycia niesamowitych przygód. Mowa tu o Auto Stop Race, który w tym roku startuje ze swoją 8 edycją.  

Zasady największego wyścigu autostopowego na świecie są proste. 1000 uczestników podróżujących w parach startuje jednocześnie z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i ma za zadanie dotrzeć do miejscowości-mety, która ogłoszona zostanie pod koniec lutego. Uczestnicy przemieszczać się mogą jedynie za pomocą autostopu, a podróżnicy, walczący o nagrody główne dodatkowo muszą dokładnie udokumentować swój przejazd zdjęciami z podróży oraz poprzez specjalne formularze. Poprzednie edycje zabrały swoich uczestników m.in. do Dubrownika, Walencji, czy też na półwysep Chalcydycki w Grecji. Organizatorzy, którzy od września dokładają wszelkich starań by ta edycja była wyjątkowa, zapowiadają nowości zarówno pod względem atrakcji na mecie, wydarzeń organizowanych w Polsce jak i zwartości pakietów startowych. Przypominamy, że już pod koniec lutego ogłoszenie mety Auto Stop Race 2016. Zapisy starują pod koniec marca, a ilość pakietów jest ograniczona. Niezależnie od doświadczenia, czy przebytych kilometrów Auto Stop Race jest świetną zabawą dla każdego. Czy w tym roku, też podejmiesz wyzwanie?

Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających status studenta, odważnych, uśmiechniętych i gotowych przeżyć swoją przygodę życia.


Autostopem w majówkę
Kategoria: 
Tagi: