Autor:
konkurs, majówka, koncert, festiwal gitarowy, pergola

Markowa gitara firmy Ibanez trafi do rąk najsympatyczniejszej gitarzystki tegorocznej edycji Thanks Jimi Festival. W konkursie może wziąć udział każda grająca na gitarze pani, która przyśle organizatorom swoje zdjęcie.

Gitara jest kobietą - takie hasło przyświeca tegorocznej edycji Thanks Jimi Festival. To dlatego organizatorzy zaprosili do udziału w Rekordzie wyjątkowo liczną reprezentację artystek. W ramach przygotowań do Rekordu prowadzone są też eliminacje na najlepszą gitarzystkę, która zagra na scenie wraz gwiazdami Thanks Jimi Festival. To jednak nie wszystko – 1 maja poznamy też tę najsympatyczniejszą. O przydzieleniu tytułu Najsympatyczniejszej Gitarzystki zadecydują fani facebookowego profilu Gitarowego Rekordu Guinnessa, publiczność Rekordu oraz specjalne jury.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać swoje zdjęcia z gitarą na adres wrockfest@wrockfest.plPrzesłane fotografie będą publikowane na Facebooku Gitarowego Rekordu Guinnessa. Panie, których zdjęcia otrzymają najwięcej polubień, zostaną zaproszone 1 maja na scenę. Ostateczną decyzję o zwycięstwie podejmie Jury, kierując się aplauzem ze strony zgromadzonej publiczności. Nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą na jego publikację na profilu Facebook Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Konkurs ma na celu promowanie gry na gitarze i uczestnictwa w Gitarowym Rekordzie Guinnessa wśród kobiet i dziewcząt. W konkursie może wziąć każda pani, bez względu na wiek. Najbardziej liczy się pomysłowość, ciekawe zaprezentowanie się na scenie, a przede wszystkim poparcie ze strony uczestników Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Więcej informacji o wydarzeniu: www.hejyjoe.pl

źródło: inf. prasowa


 Konkurs na Najsympatyczniejszą Gitarzystkę Rekordu Guinnessa
Kategoria: 
Tagi: