Lekki, świeży, z jasnym i prostym przekazem – taki powinien być idealny utwór na lato. Już od pierwszych akordów wydaje się, że "Let it go" wrocławskiego zespołu Scoffers dokładnie spełnia te wymagania.

Wakacje w Polsce w pełni, ale Scoffers nie myśli o zwolnieniu tempa. Z początkiem roku zaprezentowali "Words" – brzmienie, jakiego brakowało na polskim rynku muzycznym – i odkąd klip zdobył 40 tysięcy wyświetleń w ciągu jednego tygodnia, wrocławski zespół wciąż raczy publiczność nowymi utworami i teledyskami. "Let it go" urzeka przede wszystkim prostą melodią, o jaką oparta jest całość kompozycji. Mocny tekst, przyjemny klimat i pogwizdywanie to niewątpliwie atuty tego utworu. Jeśli dodać do tego aktywizowanie fanów przez klaskanie – można odnotować sukces. Po przesłuchaniu i obejrzeniu wersji akustycznej "Let it go" z miejsca się ją uwielbia. Natomiast ci, którzy mieli okazję usłyszeć wersję koncertową bez wątpienia mogą potwierdzić, że Scoffers nagrywa tylko takie utwory, które zachwycają w każdej odsłonie.

W akustycznej wersji "Let it go" możemy usłyszeć zespół w składzie: Marta Konik, Michał Pankowski, Grzegorz Przepióra, Kuba Kaczor i Filip Laszuk.

Najbliższa okazja, żeby zobaczyć Scoffers na żywo to koncert podczas Festiwalu Sztuki WPA w Dusznikach Zdroju w najbliższą niedzielę 17 sierpnia.

 

źródło: materiały promocyjne zespołu


"Let it go" nowy utwór zespołu Scoffers
Kategoria: 
Tagi: 

Komentarze