Autor:
aktywność, zajęcia wakacyjne, kluby karnet

W ramach projektu Karnet w okresie wakacyjnym odbędzie się wiele ciekawych zajęć przeznaczonych dla młodzieży w wieku 15-25 lat. We Wrocławiu działają aż 3 Kluby Aktywności Rozmaitych, w których organizowane są spotkania tematyczne, dotyczące m.in.: fotografii, mody, zdrowego trybu życia. Udział jest bezpłatny.

Celem projektu jest propagowanie właściwych wzorców zachowań społecznych oraz rozwijanie kompetencji, które ułatwić mają odnalezienie się na rynku pracy. Karnet 15+ jest realizowany w sieci Klubów Aktywności Rozmaitych poprzez politykę edukacji nieformalnej. Pod okiem specjalistów uczestnicy dowiedzą się, jak mogą właściwie wykorzystać swoje pasje. W programie znalazły się propozycje dla miłośników fotografii, filmu i gotowania. Przygotowane są także warsztaty techniki dekoracyjnej - decoupage, oraz tworzenia własnej biżuterii. Ponadto organizowane są comiesięczne wycieczki na terenie Dolnego Śląska, zajęcia taneczne i relaksacyjne oraz turniej piłki nożnej.

We Wrocławiu spotkania odbywają się przy ulicy Kruszwickiej, Tadeusza Kościuszki oraz Władysława Jagiellończyka. W każdym z klubów można spotkać się z przewodnikiem po rynku pracy, który pomoże przygotować profesjonalne CV, wskaże możliwości pracy wakacyjnej, a także zdiagnozuje mocne strony i kompetencje zawodowe uczestnika. Aby skorzystać z oferty, należy wypełnić dokumenty rekrutacyjne, które dostępne są na stronie projektu.


Kluby Aktywności Rozmaitych - wakacje z karnetem
Kategoria: 
Tagi: