Autor:
dream jump

Od 8 lutego wrocławianie będą mogli skorzystać z nowej atrakcji - skoków ze Stadionu Miejskiego. Będzie to jeden z nielicznych takich projektów na świecie. Cena za skok do soboty wynosi tylko 75 zł.

Skoki będą się odbywać po zewnętrznej stronie Stadionu, wzdłuż membrany z wysokości 40 metrów. Instalacja znajdująca się na Stadionie opiera się na systemie złożonym z lin statycznych i dynamicznych, które zapewnią maksymalną długość swobodnego lotu (w odróżnieniu od skoków bungee) oraz dowolny wybór miejsca skoku. Limit wagowy dla osób skaczących to 120 kg.

Koszt jednego skoku w regularnej cenie to 150 zł. Zakup biletu i rejestracja odbywa się poprzez stronę organizatora - Dream Jump.

Skoki ze Stadionu Miejskiego będą odbywały się w weekedy w godzinach 11.00-16.00 wyłącznie w dniach wolnych od wszelkich imprez organizowanych na obiekcie. 

Więcej infromacji znajdziesz na stronie Stadionu Wrocław i Dream Jump.


Ruszają skoki Dream Jump ze Stadionu Miejskiego
Kategoria: 
Tagi: 

Komentarze

Obrazek użytkownika Anonim

UWAŻAJCIE NA TYCH LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Są zwykłymi oszustami i naciągaczami (nie są to bezpodstawne oszczerstwa, lecz epitety poparte faktami).
5.10.2014 miałem skok (wykupiony przez internet bez opcji filmowania).
Na miejscu jakiś upierdliwiec z obsługi namówił mnie na zakup filmu (50pln za dwa filmy
- jeden z dachu, na którym widać tylko moment skoku, drugi z kamerki przypiętej do
uprzęży).
Po skoku poszedłem do upierdliwca, aby odebrać film. I tu pierwsze rozczarowanie - trzeba mieć własny nośnik.
Tyle że mnie nikt o tym nie poinformował. Koleś był tak zaabsorbowany, aby wydusić ode
mnie pięć dych, że zapomniał wspomnieć o tym drobnym szczególe. Jego tłumaczenie było
następujące: "W regulaminie wideofilmowania na stronie było napisane, że trzeba mieś własny nośnik".
No ok. wyjąłem microSD z telefonu i dałem upierdliwcowi. Zgrał filmy na kartę od razu wspominając, że na telefonie na pewno nie zadziałają (więc darowałem sobie sprawdzanie). Po powrocie do domu okazało się, że jeden z filmów się nie otwiera (rozmiar 0B). Od razu zadzwoniłem na +48 533 512 685. Jakaś miła pani poleciła napisać mi email na
kontakt@dreamjump.pl. Na jakąkolwiek odpowiedź czekałem do 14.10.2014. Niejaki Michał Trzajna napisał mi że byli w Dubaju i nie mogli odpisać, ale teraz już są i że znajdzie mój film, wrzuci na serwer i podeśle link.
Czekałem do dziś i straciłem cierpliwość. Dwa tygodnie na podesłanie linku do filmu to chyba wystarczająco długi czas???????????????