Autor:
mojestypendium.pl

Każdy ma szansę zdobyć pieniądze na komputer, tablet, książki, kurs językowy, rozwój kariery sportowej, artystycznej, naukowej i wiele innych. Wejdź na www.mojestypendium.pl i znajdź najlepszy program stypendialny dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 185 milionów złotych.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć nie tylko bazę aktualnych stypendiów. Znajdują się tu również artykuły o stypendiach, konkursy dla stypendystów i publikacje, które pomogą młodym ludziom wybrać ścieżkę edukacji, a być może i kariery zawodowej. - Od siedmiu lat gromadzimy najlepsze przykłady pomocy uczniom, studentom, doktorantom, sportowcom, artystom i wielu, wielu innym, aby każdy mógł odnaleźć się w świecie stypendiów. Pokazujemy, że pomoc finansowa nie musi pochodzić tylko ze szkoły i uczelni wyższych i być przyznawana ze względu na kłopoty finansowe. Młodych ludzi od lat wspierają również fundacje, stowarzyszenia, prywatne osoby, firmy, samorządy i Unia Europejska – mówi koordynatorka serwisu moje stypendium.pl Małgorzata Stradomska-Kalinka. - Wszyscy, którzy szukają pomocy finansowej lub szansy na rozwój swoich talentów, mogą znaleźć w bazie serwisu coś konkretnego dla siebie. To niepowtarzalna szansa, aby zmienić swoje życie - dodaje.

O tym, że każdy może dostać stypendium informuje spot promocyjny Fundacji Dobra Sieć na portalu Youtube pt. "Czego oczekujesz od życia?".

Serwis prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

Więcej informacji znajdziesz na stronie mojestypendium.pl i fanpage projektu.

Fundacja Dobra Sieć została założona w maju 2009 r. Od samego początku prowadzi dwa programy: Moje Stypendium i E-wolontariat. Fundacja działa głównie w Internecie, a jej najważniejszymi celami są rozwój wiedzy o stypendiach i e-wolontariacie oraz promocja nowych technologii, jako narzędzia wzmocnienia społeczeństwa obywatelskiego i zaangażowania społecznego w Polsce. Owocem tych działań jest m.in. portal mojestypendium.pl - największe obecnie źródło informacji o programach i konkursach stypendialnych. Od trzech lat Fundacja realizuje konferencje stypendialne, a obecnie ogłosiła IV edycje Konkursu na najlepsze programy stypendialne "Dobre Stypendia". W ramach e-wolontariatu promuje wolontariat wykonywany przez Internet. Więcej na www.dobrasiec.org.

Źródło: informacja prasowa.


Znajdź swoją szansę na www.mojestypendium.pl!
Kategoria: 
Tagi: