Autor:
Władysław Labuda

Czy da się podrożować po całym świecie za darmo? Czyli kilka zdań o ekstremalnej podróży Władysława Labudy dookoła świata.

Flyaway TV to ekstremalno-odkrywcza wyprawa Władysława Labudy, która potrwa ponad rok. Jej celem jest odnalezienie odpowiedzi na pytanie: "Co stanowi największą wartość dla człowieka?". Aby przetrwać w różnych warunkach, podróżnik musi podejmować się niecodziennych zadań w wielu egzotycznych zakątkach globu.

Podczas wyprawy Władysław Labuda nie wyda na noclegi żadnych ani centa. Jedzenie oraz miejsce do spania zapewni sobie poprzez wykonywanie drobnych prac oraz wolontariat. Tym samym udowodni, że pieniądze nie są w życiu najważniejsze.

Przebieg wyprawy można śledzić na oficjalnym kanale Flyaway TV na Youtube. Po zakończeniu podróży powstanie pełnometrażowy film przedstawiający przeżycia podróżnika, napotkanych ludzi i miejsca. Ostatnim etapem wyprawy będzie cykl imprez zorganizowany wraz z portalem klubowa.pl, w ramach którego zostaną zaprezentowane wizualizacje oraz wideorelacje z wyprawy. 

Wyprawa jest otwarta. Każdy może się do niej dołączyć, niezależnie od etapu. 

Więcej o projekcie znajdziesz tutaj.


Flyaway TV
Kategoria: 
Tagi: